Žluto-béžový vlněný koberec Flair Rugs Collage, 150 x 240 cm

Nechte se rozmalit doslova na každém kroku hezkým a kvalitním kobercem značky Flair Rugs. Atypický tvar dodá vašemu domovu punc... více informací »
Žluto-béžový vlněný koberec Flair Rugs Collage
Značka: Flair Rugs
7 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Nechte se rozmalit doslova na každém kroku hezkým a kvalitním kobercem značky Flair Rugs. Atypický tvar dodá vašemu domovu punc...

Nechte se rozmalit doslova na každém kroku hezkým a kvalitním kobercem značky Flair Rugs. Atypický tvar dodá vašemu domovu punc luxusu, dokonale zateplí váš domov a zpříjemní vám každé šlápnutí na podlahu.

O vlněných kobercích:
Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti co se tepla a zvuku týče. Potěší i svou tvarovou pamětí, takže i po delším stlačování vláken se vrátí zpět do původního tvaru.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Neodolatelný produkt je dostupný přímo tu na našich stránkách v populární sekci koberce! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci. U zákazníků oblíbená značka Flair Rugs dlouhodobě nabízí prvotřídní produkty. za překvapivě výhodné ceny.

Tento unikátní kousek Žluto-béžový vlněný koberec Flair Rugs Collage, 150 x od výrobce s mnohaletou tradicí Flair Rugs jde koupit tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 7 290 Kč.