Žlutý koberec Vitaus Luka, 80 x 120 cm

Tento koberec značky Vitaus si vás získá zajímavým orientálním vzorem, který oživí prostor vašeho domova. Je velice jemný a... více informací »
Žlutý koberec Vitaus Luka
Značka: Vitaus
799 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento koberec značky Vitaus si vás získá zajímavým orientálním vzorem, který oživí prostor vašeho domova. Je velice jemný a...

Tento koberec značky Vitaus si vás získá zajímavým orientálním vzorem, který oživí prostor vašeho domova. Je velice jemný a hebký, což jej činí příjemným na dotek.

Poznámka: Výsledné rozprostření vzoru se může lišit v závislosti na rozměru koberce. Všechny velikosti jsou vyrobeny ze stejné textilie, motiv tak není uzpůsobený proporcím konkrétního kusu.


Velmi oblíbený produkt je k dispozici prostě tady a teď na našich stránkách v populární rubrice koberce. Nyní koupíte oblíbené kusy ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu! Významný dodavatel Vitaus má k dispozici kvalitní produkty . Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů značky Vitaus. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Žlutý koberec Vitaus Luka, 80 x 120 od populárního výrobce Vitaus jednoduše můžete pořídit momentálně levně. Nyní lze objednat jen za 799 Kč.