Žlutý venkovní koberec Floorita Interlaced, 133 x 190 cm

Zatímco běžné koberce musíte čistit speciálními prostředky nebo je dávat do čistírny, tenhle od značky Floorita na to jde... více informací »
Žlutý venkovní koberec Floorita Interlaced
Značka: Floorita
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Zatímco běžné koberce musíte čistit speciálními prostředky nebo je dávat do čistírny, tenhle od značky Floorita na to jde...

Zatímco běžné koberce musíte čistit speciálními prostředky nebo je dávat do čistírny, tenhle od značky Floorita na to jde mnohem snáz!

Stačí jen voda a mýdlo a je umyto! A jakmile koberce uschne, zase vypadá jako nový.

Koberec je navíc extrémně odolný vůči oděru a opotřebení, takže svoji parádu bude dělat snad na doživotí. Zkrátka a dobře, je nezničitelný!

Velmi oblíbený výrobek můžete dostat také u nás zařazený v rubrice venkovní koberce. Nyní najdete jiné kousky ve zmiňované rubrice za internetové ceny. Tato vyjímečná značka Floorita dodává top sortiment.! Však to vidíte sami! U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další produkty od výrobce Floorita. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Žlutý venkovní koberec Floorita Interlaced, 133 x 190 značky Floorita seženete zde extra výhodně! V akci od 1 990 Kč.